Składki

jak wpłacać

Wpłaty składek

Wysokość składki członkowskiej wynosi 10 zł miesięcznie, tj. 120 zł za rok/60 zł. za okres pół roku.

Wpłat należy dokonywać na rachunek:

762 030 004 511 100 000 034 353 50.

Wpłaty można dokonać za okres roku lub sześciu miesięcy członkostwa z góry. Ze względów organizacyjnych nie praktykujemy wpłat miesięcznych.

Składka półroczna

60 ZŁ / 6 miesięcy

minimalna płatność składki

Składka roczna

120 ZŁ / rok

standardowa opcja płatności

terminy wpłat

Wpłaty przy ubieganiu się o członkostwo

Składki za każdy okres członkostwa powinny być opłacane do końca miesiąca poprzedzającego okres członkostwa. Na przykład, jeśli ktoś dokonuje wpłaty za pół roku członkostwa, za okres kwiecień – wrzesień, to następnie do końca września powinien uiścić wpłatę za kolejny okres, jeśli nadal zainteresowany jest członkostwem. W tytule wpłaty należy podać swój numer członkowski oraz rok i miesiąc/miesiące jakich składki dotyczą.

kolejne składki

Wpłaty za przedłużenie członkostwa

Składki za każdy okres członkostwa powinny być opłacane do końca miesiąca poprzedzającego okres członkostwa. Na przykład, jeśli ktoś dokonuje wpłaty za pół roku członkostwa, za okres kwiecień-wrzesień, to następnie do końca września powinien uiścić wpłatę za kolejny okres, jeśli nadal zainteresowany jest członkostwem. W tytule wpłaty należy podać swój numer członkowski oraz rok i miesiąc/miesiące jakich składki dotyczą.