Korzyści dla członków Towarzystwa

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ CZŁONKIEM TOWARZYSTWA

Osoby zainteresowane psychodietetyką, kształcące się lub praktykujące w tym obszarze, zapraszamy do dołączenia do naszej grupy. Członkostwo niesie za sobą liczne korzyści:

Rozwój zawodowy

Jest okazją do dokształcania się dzięki organizowanym przez Towarzystwo wykładom i szkoleniom.

Sieć kontaktów

Pozwala na nawiązywanie relacji z osobami zajmującymi się psychodietetyką, wymianę doświadczeń i wzajemne wsparcie.

Zniżki

Stwarza możliwość korzystania ze zniżek na usługi oferowane przez naszych partnerów (np. zniżek na szkolenia z psychodietetyki, zniżek na usługi księgowe dla osób prowadzących własne gabinety, zniżek na udział w konferencjach itp.)

Przeczytaj o zasadach rejestracji do Towarzystwa.

Kliknij tutaj
Posted in Bez kategorii.